Erjola shpërthen në lot: “Jam nën ndikimin e magjisë së zezë”/ Reagon Kevina për ta mbrojtur

Erjola Doçi ditën e djeshme (e mërkurë) ka shpërthyer në lot në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Advertisements

Kjo pasi zbuloi një ndjenjë të thellë ankthi që po e përjeton duke shtuar se mund të jetë nën ndikimin e magjisë së zezë.

Për këtë reagimet qenë të shumta e një të tillë e ka bërë edhe ish-konkurrentja, Kejvina Kthella.

Advertisements

dalin në televizor.

Modelja shqiptare thekson po ashtu se secili nga ne përjeton ngjarje të këtij lloji, por që nuk duhen përdorur assesi.

Postimi i plotë:

“Për çdo njeri që tallet me këtë situatë është njeriu më i shpifur edhe më i ulët që ekziston.

Këto pamje as nuk duhet të dalin në televizor dhe as të përdoret gjendja emocionale e njeriut deri në këtë pikë për shoun tuaj.

Duani njëri-tjetrin mbani afër njerëzit kur kalojnë pikërisht këto situata. Fund të ditës para se të jenë personazhe publiku janë njerëz. Jemi gjithashtu njësoj. Gjithë kalojnë trauma, episode të tilla, probleme etj etj”.

Artikulli paraprakRomeo dhe Elvisi maskohen si ‘fantazmë’ dhe trembin Merin, plasin të qeshurat në shtëpinë e BBV3
Artikulli tjetërDalin detaje tronditëse: Fëmijët e Liridona Ademajt të traumatizuar, vizatuan një ujk e thanë ‘është babi’