Vetëvrasja e 41 vjeçares në Durrës, vjehrra: Xhemali i fali dhe humbjen e 40 mijë eurove! Bedrija fjeti mbi lekët e djalit tim(Video)

Nëna e Xhemal Lokës, vjehrra e 41 vjeçares e cila humbi jetën pasi piu fotoksinë ishte sot në gjykatën e Durrësit ku i biri ka dalë për vlerësim të masës së sigurisë.

Advertisements

Vjehrra mbrojti djalin duke thënë se ky I fundit Ia kishte falur postimin në Tik Tok ku denigrohej fytyra e saj madje flet dhe për një shumë prej 40 mijë eurosh që kanë humbur në banesë

“Faqen e hapi Kushërira e Bedrijes nga nëna, goca e tezes. Kështu thoshte Bedrija. Nuk ka thënë gjë Xhemali, ia fali edhe letkët ia fali. Bedrije Bushi ka fjetur mbi lekët e djalit tim”

Advertisements

Artikulli paraprakVlonjati u qëllua duke pirë cigare/ Pista e re për vrasjen e të riut
Artikulli tjetërI FUNDIT/ Vdekja e Bedrie Lokës, lihet në burg bashkëshorti