I FUNDIT/ Vdekja e Bedrie Lokës, lihet në burg bashkëshorti

Vdekja e Bedrie Lokës, lihet në burg bashkëshorti, Xhemal Loka.

Advertisements

Prokurori Hoxha tha se ndalimi është i ligjshëm dhe kërkoi masën e sigurisë arrest me burg, pasi konsiderohet person me rrezikshmëri.

vijon…

Advertisements

Artikulli paraprakVetëvrasja e 41 vjeçares në Durrës, vjehrra: Xhemali i fali dhe humbjen e 40 mijë eurove! Bedrija fjeti mbi lekët e djalit tim(Video)
Artikulli tjetër“Mirë mo mami, mirë se e qep unë”, zbardhet biseda e fundit tronditëse e 41-vjeçares me vajzën e saj