Trondit vëllai i 41-vjeçares që u vetëvra: Motrën s’e vrau Tik Tok-u, por bashkëshorti

Mahmut Bushi, një nga vëllezërit e 41-vjeçares në Durrës, cila në gjendje të rënduar psikologjike ka pirë fostoksinë dhe ka ndërruar jetë në spital, ka dhënë një dëshmi tronditëse.

Advertisements

Në një lidhje telefonike për “News24”, Mahmut Bushi tha se ka qenë burri i saj, Xhemal Loka, që e ka çuar drejt vetëvrasjes.

“Motrën tonë nuk e vrau Tik Tok e vrau bashkëshorti! Ne jemi të mendimit që bashkëshorti i saj ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike. Ja thamë policisë që bashkëshorti e ka çuar deri në vetëvrasje. Sot kemi hapur dyert e mortit presim ngushëllime.”, tha ai.

Advertisements

Artikulli paraprak“Ishte punëtore”- Vetëvrasja e 41-vjeçares në Durrës, flet fqinji: Ishin familje e rregullt. Për TikTok-un kisha dëgjuar…
Artikulli tjetërMakina u bë thërrime, këta janë dy të rinjtë që vdiqën në rrugë