Tronditet Tirana, vëllai vret vëllanë e më pas veten

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në kryeqytet ndërsa raportohet për një vrasje me armë zjarri.

Advertisements

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në zonën e Freskut.

Sipas News24 dyshohet për dy viktima, ndonëse ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Advertisements

Sipas informacioneve të para, dyshohet se bëhet fjalë për vrasje në familje, ku thuhet se vëllai ka vrarë vëllain dhe më pas edhe veten.

Vijon…

Artikulli paraprakI FUNDIT/ Vrasje me armë zjarri në kryeqytet. Dyshohet për dy viktima
Artikulli tjetërKaramuço: Vrasja e Liridonës lidhet me një ngjarje tjetër kriminale, përbënte rrezik nëse do të fliste