I FUNDIT/ Vrasje me armë zjarri në kryeqytet. Dyshohet për dy viktima

Vrasje me armë zjarri në kryeqytet.

Advertisements

Dyshohet për dy viktima.

Vijon…

Advertisements

Artikulli paraprakRriten euro, dollari dhe paundi/ Këmbimi valutor
Artikulli tjetërTronditet Tirana, vëllai vret vëllanë e më pas veten