Tjetër aksident i rëndë në aksin Lezhë-Laç, 1 person i bllokuar në makinën e shkatërruar

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Lezhë-Laç.

Advertisements

Nga vendngjarja raportohet se janë përplasur dy automjete, dhe si pasojë një person ka mbetur i bllokuar në mjetin e shkatërruar.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes, ndërsa po ashtu kërkohet ndihma e zjarrfikëses për të nxjerrë të plagosurin nga makina.

Advertisements

/BW

Artikulli paraprakNdërron jetë papritur 36-vjeçari, punonte në fasoneri
Artikulli tjetërTakimi sekret, dëshmia: Naimi më premtoi 30 mijë Euro për vrasjen e Liridonës