Ndërron jetë papritur 36-vjeçari, punonte në fasoneri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec ditën e sotme. Një 36-vjeçar puntor në një prej fasonerive të këtij qyteti nuk është ndjerë mirë ne ambientet e punës.

Advertisements

Kanë qenë punojësit e fasonerise ata që e kanë çuar më urgjencë në spitalin e qytetit por ka gjetur vdekjen.

Sipas dyshimeve të para që vijnë nga spitali i Pogradecit thanë se vdekja e 36-vjecarit ka ardhur për shkak të një ataku kardiak, priten analizat e mjekësisë ligjore për përcaktimin e shkakut të vdekjes./albeu.com

Advertisements

Artikulli paraprak“E qëlloi në qafë dhe iku në disko”! Kurthi, si e thuri Naimi vrasjen e Liridonës?
Artikulli tjetërTjetër aksident i rëndë në aksin Lezhë-Laç, 1 person i bllokuar në makinën e shkatërruar