Thellohet skandali i futbollistit të njohur, e braktisi gruaja pasi mori vesh që kishte 2 fëmijë me dashnoren

Së fundmi, Kyle Walker i dha fund martesës së tij pas skandaleve të tradhtisë dhe akteve të turpshme që e kishin përfshirë. Historia që përfshin mbrojtësin e Manchester Cityt , megjithatë, duket se nuk ka përfunduar, në fakt, do të kishte zbulime të reja befasuese që tashmë po bëjnë xhiron e internetit.

Advertisements

Jeta e dyfishtë e Kyle Walker
Sipas asaj që raporton Sportface, e cila citon deklaratat e modeles për The Sun, Walker do të kishte ndërtuar një familje të dytë me të dashurën e tij (dy fëmijët), paralel me atë të njohur me gruan e tij Annie Kilner. Një jetë e dyfishtë në të gjitha aspektet për futbollistin anglez, e zbuluar pikërisht nga vullneti i të dashurës, modeles dhe influencueses Lauryn Goodman e cila në vitin 2020 kishte treguar për Sun se ishte shtatzënë nga mbrojtësi i djathtë. Ishte ajo që i tha gjithçka gruas së Walker për hir të familjes së saj.

Ani i kishte falur Uoker tradhtinë e parë me modelen Lourin Gudman, me të cilën Uoket kishte një fëmijë. Por pak mua më parë, Lourin u bë me fëmijën e dytë dhe pas javë më parë, zbuloi se edhe ai ishte i Uoker. Me sa duket, mbrojtësi anglez jetonte paralelisht me të dy familjet. Kjo solli vendimin e gruas së tij që ta divorconte, edhe pse priste një tjetër fëmijë nga ai.

Advertisements

Mbetet për t’u parë nëse lojtari do t’i konfirmojë këto deklarata apo jo. Vetëm në orët e fundit, Walker u shpërblye në FIFA The Best 2023 si anëtar i 11 më të mirëve të vitit. Jeta e tij private, megjithatë, nuk është aq rozë për momentin.

Artikulli paraprakBanka Qendrore e Kosovës “shfuqizon” dinarin serb: Pagesat do të kryhen vetëm me euro
Artikulli tjetërShantazhi me profile të rreme në rrjete sociale, gazetarja e njohur ngre alarmin: Ka shumë vajza që përndjekin…