Santiana: Jam e vi*gjër!

Banorët e Big Brother VIP Kosova Santiana bashkë me Edonën dhe Yllin kanë biseduar, dhe në një moment Edona ka kërkuar që të flasin për seks.

Advertisements

Santiana i është përgjigjur duke i thënë se është e virgjër dhe le të flas me Yllin për atë temë.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Advertisements

Artikulli paraprakGjendet pa shenja jete 47-vjeçari në Shkodër(Dyshimet e para)
Artikulli tjetërBraktisi në Francë djalin 9-vjeç dhe u kthye në Shqipëri, procedohet 50-vjeçari