Gjendet pa shenja jete 47-vjeçari në Shkodër(Dyshimet e para)

Ditën e sotme, një 47-vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Perash” të Shkodrës, teksa kanë qenë vetë familjarët që e kanë gjetur të vdekur shtetasin A. M..

Advertisements

Paraprakisht, në trupin e 47-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhune, dhe dyshohet se humbja e jetës është prej shkaqeve natyrale.

Grupi hetimor vijon punën për të dokumentuar ligjërisht shkakun e vdekjes.

Advertisements

Artikulli paraprakRrëfimi i babait të vajzës që u abuzua nga vëllai i gruas së tij: E vrava se ai më “helmoi” fëmijën
Artikulli tjetërSantiana: Jam e vi*gjër!