Romeo prek Dean pranë vendeve intime(Video)

Prekjet e para në spektaklin televiziv “BBVA3” kanë nisur dhe bëhet fjalë për Romeon edhe për Dean.

Advertisements

Romeo duket që e prek Dean në vende intime dhe kjo e fundit nuk ka bërë asnjë reagim ose kundërshtim.

Para disa ditësh vajzat e shtëpisë e kanë pyetur Romeon për jetën e tij sentimentale dhe ai ka refuzuar të përgjigjet duke thënë:

Advertisements

“Nuk dua të flas sepse se di mund të reagojnë.”

Duke lënë nënkuptime që është në një marrëdhënie, e madje këtë e ka thënë edhe Juli. Ndërsa Romeo nuk e ka mohuar e as pohuar.

Dea është bërë pjesë e shtëpisë këtë të martë që po lemë pas, dhe ata të dy janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrin, duke kaluar kohën bashkë.

VIDEO KETU

Artikulli paraprakFalas, por paguajmë më shumë! Raporti i OBSH: Më shumë se gjysma e shpenzimeve për shëndetësinë dalin nga xhepi
Artikulli tjetër“Mos më provoko…”! Ilnisa shtrihet me puthje në krahët e Meritonit