“Mos më provoko…”! Ilnisa shtrihet me puthje në krahët e Meritonit

Ngacmimet mes dy banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip, Ilnisës dhe Meritonit vazhdojnë.

Advertisements

Dyshja të ulur në një nga divanet e oborrit, janë parë shumë të afërt me njëri tjetrin. Në një nga bisedat e tyre, Ilnisa është shprehur se dëshiron të ikë nga sytë e të gjithëve përveç atij.

Ilnisa: Nuk di ca të bëj këtu… hapa derën ika

Advertisements

Meritoni e puth në kokë

Meritoni: Të iki dhe unë

Ilnisa: Të iki nga çdo sy

Meritoni: Nga unë ikën?

Ilnisa: Jo vetëm nga ty nuk iki

Meritoni: Flejmë bashkë

Ilnisa: Më janë zënë hundët, nuk marr dot frymë

Meritoni: Merr frymë me gojë

Ilnisa: O kafshë, ti je budall

(qeshin)

Ilnisa: Hajde flemë o beb

Meritoni: Dua të takoj dikë…

Ilnisa: Si vetja

(qeshin)

Ilnisa: Mos provoko tani, pse provokon tani, seriozisht e ke?

Meritoni: O shpirt…

Ilnisa: Fli o beb fli

Meritoni e puth disa herë në kokë.

Ilnisa: Fli o beb

Artikulli paraprakRomeo prek Dean pranë vendeve intime(Video)
Artikulli tjetërKonsumoni rregullisht kivi, fruti me përfitimet e jashtëzakonshme shëndetësore