“Qënke i rrezikshëm ti”- Erjolës i bie peshqiri nga trupi teksa kërcente me Elvisin, gazetari: Me tek shikim ra na tokë

Një skenë e sikletshme dhe gazmore është krijuar këtë mëngjes në shtëpinë e “Big Brother VIP” mes moderatores Erjola Doçi dhe gazetarit Elvis Myrtaj.

Advertisements

Teksa të dy ishin duke kërcyer, Erjolës i bie peshqiri me të cilin kishte mbështjellë trupin.

Mes banorëve fillojnë të qeshurat ndërsa Elvisi fillimisht është munduar ta mbulojë.

Advertisements

“O lisi qënke i rrezikshëm ti’, i është drejtuar Erjola duke qeshur ndërsa ai ia ktheu duke it hënë se më një shikim të tijin, asaj i ra peshqiri në tokë.

Pjesë nga biseda:

Elvisi: Avash, apapa…

Erjola: O lisi qënke i rrezikshëm ti. Më ra peshqiri duke kërcyer me Lisin.

Elvisi: Me tek shikim o la, me tek shikim, pap peshqiri në tokë.

Artikulli paraprakZvogëloi stomakun për t’u dobësuar, 20-vjeçarja vdes pak ditë pas operacionit
Artikulli tjetërTronditëse! Burri vret gruan dhe 3 vajzat, dyshohet se…