Qëlloi me çifte drejt të rinjve nga ballkoni! Momenti i arrestimit të 83 vjeçarit(VIDEO)

I moshuari Fasli Hyka u arrestua pasi qëlloi me armë zjarri drejt disa të rinjve pak pas mesnatës së 9 janarit në lagjen “Rus” në Shkodër.

Advertisements

Teksa ndodheshin në rrugë duke biseduar, i moshuari shtetasi Fasli Hyka, i armatosur i qëlloi nga ballkoni i katit të pestë nga banesa e tij në orën 00:30.

Nga të shtënat nuk ka persona të plagosur por plumbat kanë dëmtuar vetëm një automjet të parkuar anës rrugës.

Advertisements

Forca të shumta policia kanë mbërritur në vendngjarje ndërsa agresori nuk ka dëgjuar të dorëzohet dhe kanë qenë forcat e ndërhyrjes së shpejtë të Shkodrës të cilët kanë ndërhy dhe e kanë arrestuar pas 3 orësh.

Artikulli paraprak“S**s” në zyrat e shtetit, punonjësja: Drejtori më tha ‘më rrih një punonjëse’, s’e bëra dhe më hoqi nga puna
Artikulli tjetërGjermania zhytet në kaos! Pas fermerëve edhe sindikata e makinistëve protestë! Bllokohet qarkullimi i trenave, preken miliona udhëtarë