“Po bëhet lojë e pisët…”/ Jul Deda e nis ditën me këshilla për banorët (Video)

Julian Deda është një nga banorët i cili deri më tani konsiderohet i fortë në lojën e tij pasi është përfshirë në debate e diskutime të shumta në shtëpinë e ‘BBV3’. Mëngjesin e sotëm ai e nisi ditën me disa këshilla për banorët e tjerë, teksa ju drejtua më konkretisht Ervinit.

Advertisements

Sipas tij, loja në shtëpi, referuar debateve, po bëhet ‘e pisët’ teksa i ka sugjeruar këngëtarit që të aktivizohet më shumë dhe njëfarë mënyre të mos bjerë pre e provokimeve.

Juli: Shtro rrugë dhe po nuk shtrove rrugë futu në grup pastaj se nuk ia del dot. Po bëhet një lojë shumë e pisët dhe unë e kam vënë re këtë, por edhe loja e pisët brenda rregullave është.

Advertisements

Ervini: Edhe unë e shikoj këtë gjë pavarësisht se nuk bëhem shumë pjesë e bisedave dhe këtyre gjërave, i kuptoj gjërat.

Artikulli paraprakSi pritet moti javën e fundit të janarit? Sinoptikani tregon çfarë do të ndodhë me temperaturat
Artikulli tjetërGjendet pa shenja jete në ambientet e pularisë 47-vjeçarja