Gjendet pa shenja jete në ambientet e pularisë 47-vjeçarja

Një 47-vjeçare është gjetur pa shenja jetë në ambientin e biznesit (pulari), ku punonte.

Advertisements

Policia bën me dije se viktimë është shtetasja me iniciale R.D., e cila dyshohet se ka humbur jetën prej shkaqeve natyrale.

Mësohet se në trupin e sa j nuk janë konstatuar shenja dhuna, ndërsa policia po po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisements

Shijak/Informacion paraprak

Më datë 26.01.2024, në fshatin Vllazërim, në ambientet e biznesit (pulari) ku punonte, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasja R. D., 47 vjeçe. Paraprakisht, dyshohet se 47-vjeçarja e ka humbur jetën prej shkaqeve natyrale

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprak“Po bëhet lojë e pisët…”/ Jul Deda e nis ditën me këshilla për banorët (Video)
Artikulli tjetër“Situata në Ballkan, e brishtë”, paralajmërimi i Stoltenberg: Ka potencial për tensione në Kosovë dhe Bosnje-Hercegovinë