Piu 10 tekila, Saideja dehet dhe shtrihet në studio(Video)

Konkurrentja e emisionit “Përputhen”, Saide u deh gjatë një loje të zhvilluar me konkurrentin tjetër, Gertin.

Advertisements

Ky i fundit i bënte pyetje dhe sa herë që Saide nuk përgjigjej duhet të kthente një shots tekila.

Përgjigjet dhe reagimet e saj shkaktuan të qëshura tek konkurrentët e tjerë dhe tek publiku.

Advertisements

Artikulli paraprakJa me sa këmbehen monedhat e huaja sot në treg
Artikulli tjetërPartneri i mori jetën/ Familja i jep sot lamtumirën e fundit 41-vjeçares shqiptare