“Partizani”/ Apeli i GJKKO lë në “arrest shtëpie” Sali Berishën

Apeli i GJKKO miratoi vendimin e shkallës së parë duke e lën arrest shtëpie Berishën.

Advertisements

Lajm në përditësim…

Artikulli paraprak‘Tërbohet’ 24-vjeçari në Tiranë, godet me thikë dhe grabit taksistin(Emri)
Artikulli tjetërÇfarë ndodhi në BBV? Roza Lati shpërthen në lot, ndez një qiri dhe…(Video)