Parashikimi i motit 3 Janar 2024/ Reshje shiu dhe shtrëngata

Ditën e sotme, vendi ynë pritet të jetë me reshje mesatare deri lokalisht intensive në qarkun Shkodër, të shoqëruara me shtrëngata.

Advertisements

Ndërsa në qarqet e tjera priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare në qarqet Kukës dhe Lezhë.

Temperaturat

Advertisements

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 10 / 15 °C

në vendet e ulëta: 8 / 15 °C

në vendet malore: 2 / 9 °C

Era

Era pritet të jetë e lehtë deri mesatare.

Artikulli paraprakHoroskopi ditor: 3 janar 2024
Artikulli tjetërLëkunden sërish monedhat e huaja/ Këmbimi valutor