Lëkunden sërish monedhat e huaja/ Këmbimi valutor

Sot, më 03 Janar 2024, dollari amerikan blihet me 92.8 lekë dhe shitet me 94.2 lekë.

Advertisements

Euro blihet me 102.5 lekë dhe shitet 104 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 109.8 lekë, ndërsa në shitje me 111.3 lekë.

Advertisements

Paundi britanik blihet me 117.8 lekë dhe shitet me 119.3 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 69.7 lekë, ndërsa në shitje me 71.4 lekë.

Artikulli paraprakParashikimi i motit 3 Janar 2024/ Reshje shiu dhe shtrëngata
Artikulli tjetërDridhet toka shqiptare, ja epiqendra