Ngujoi familjen nën vëzhgimin e kamerave/ Zbardhet dëshmia e Jetnor Zhabollit në gjykatë

Gjykata ka dhënë sot vendimin me 20 ditë burg për Jetnor Zhabollin, i cili u u arrestua pasi mbajti të burgosur në banesë nënën, bashkëshorten dhe vajzën.

Advertisements

Gazetarja Klodiana Lala raporton se para gjykatës, Zhabolli deklaroi se arsyeja e veprimeve të tij ishte frika dhe se gjithçka e bëri për t’i mbrojtur ata.

“Gjithçka e kam bërë për të mbrojtur fëmijët e mi pasi kisha frikë për ta”, tha ai.

Advertisements

Artikulli paraprakLeku “ngrin” Euron dhe Dollarin, sa shiten monedhat?
Artikulli tjetër“O kuçedra boll se…”, debat i fuqishëm mes Merit dhe Sarës: S’të kam penguar të shkosh te dashnori!(Video)