Leku “ngrin” Euron dhe Dollarin, sa shiten monedhat?

Sot, më 29 janar dollari amerikan blihet me 95.3 lekë dhe shitet me 96.2 lekë.

Advertisements

Euro blihet me 103.6 lekë dhe shitet 104.2 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 110 lekë, ndërsa në shitje me 111 lekë.

Advertisements

Paundi britanik blihet me 120.8 lekë dhe shitet me 121.8 lekë.

Artikulli paraprak“E çuditshme që nuk tregohet nga askush për sa kohë kanë qëndruar të izoluar”, avokati i njohur çudit me deklaratën: 20% përqind e shqiptarëve si dedektiv spiunojnë…
Artikulli tjetërNgujoi familjen nën vëzhgimin e kamerave/ Zbardhet dëshmia e Jetnor Zhabollit në gjykatë