Ndjekësja përplaset keq me Kiara Titon: Kjo vajza këtu mallkon, ja reagimi i moderatores

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Kiara Tito, shpeshherë ndeshet me shumë mesazhe apo komente fyese prej fansave të saj.

Advertisements

Mirëpo, këtë herë ajo ka vendosur të veprojë ndryshe.

Me një reagim në “Instastory”, Kiara tregon profilin e një vajze, e cila siç duket shpesh herë fyen moderatoren Tito.

Advertisements

Përkrah fotos, Kiara shkruan” Kjo vajza këtu, mallkon, fyen në mënyrat nga më të këqijat. Report please”.

Rikujtojmë se Kiara Tito, së shpejti do të bëhet prind i një vajze, e për sa i përket jetës profesionale momentalisht ajo ka marrë një pauzë, pasi për disa muaj më radhë ajo u shfaq si prezantuese në “Fan Club Dwts”.

Artikulli paraprakKapet “mat” duke u puthur me një vajzë, Aureli përjashtohet nga programi
Artikulli tjetërNuk hani mëngjes? Ja dëmet që i shkaktoni shëndetit tuaj duke shmangur këtë vakt të rëndësishëm