Natë “e nxehtë” për Meritonin, pas Ilnisës mbulon në puthje Riken

Mbrëmbja e djeshme në shtëpinë e spektaklit televiziv “BBVA3” duket se ka kaluar më së miri për Meritonin.

Advertisements

Kjo pasi një pjesë të mbrëmjes e kaloi i mbuluar me batanije me Ilnisën dhe më pas ka “mbuluar” në puthje Riken.

“E kisha bërë diçka fantastike por nuk ka fjetur”, tha ai pas puthjeve të shumta.

Advertisements

Artikulli paraprak“Këtu ka tre gjëra…”! RENEA vrau qenin, eksperti: Miku i Vis Martinajt u arratis me tunel?
Artikulli tjetërAlketa Vejsiu surprizohet në X Factor për ditëlindje!