Alketa Vejsiu surprizohet në X Factor për ditëlindje!

Nata e dytë e ‘X Factor’ ka nisur me një surprizë të bukur.

Advertisements

Ditën e djeshme Alketa Vejsiu festoi ditëlindjen dhe është surprizuar në nisje të programit nga konkurrentët, publiku dhe stafi.

Salla këndoi njëzëri “Gëzuar ditëlindjen”, duke sjellë lot në sytë e saj.

Advertisements

Mes emocioneve, Alketa u shpreh mirënjohëse dhe falenderuese për surprizën, teksa u shpreh se sot i mungoi një urim i shtrenjtë, nga babai i saj.

Artikulli paraprakNatë “e nxehtë” për Meritonin, pas Ilnisës mbulon në puthje Riken
Artikulli tjetërFalas, por paguajmë më shumë! Raporti i OBSH: Më shumë se gjysma e shpenzimeve për shëndetësinë dalin nga xhepi