Modelja e njohur sulmon keq Dojna Memën: I bënin sytë zemra kur i vendosnin 500 euro në…

Moderatorja e njohur, Dojna Mema, ishte e ftuar në emisionin “Oxygen”, ku gjithashtu dha një fjalim për “mbipopullimin” e ekraneve shqiptare nga vajzat e “Instagramit”, duke nënkuptuar që po shkelin në televizione vajza të patalentuara.

Advertisements

Ajo për të cilën u shpreh Dojna u pëlqye dhe u përqafua shumë nga komentuesit të cilët dhanë dhe miratimin e tyre.

Duket se një personazh i njohur i ekraneve shqiptare dhe ish banore e spektaklit televiziv “Big Brother”, modelja Rike Roçi ka “shpërthyer” në një koment asapk të mirë ndaj Dojnës, të cilës i hedh poshtë të gjithë moralin dhe mesazhin të cilin përcjell.

Advertisements

“Harroj kjo qe Cuni babit ****** i vente 500 euro ne ball dhe ju benin syte me zemra kesaj …I urrej vajzat qe bejn si moraliste dhe pastaj nga mbrapa jan me keq”, komenton Rike në videon e postuar ku më pas dhe është fshirë komenti.

Ajo i referohet këtyre pamjeve të cilat janë bërë vite më parë, kur Dojna Mema intervistoi Erik Fullanin gjatë një videoje Live.

Në momentin që një prej komentuesve iu drejtua në mënyrë komike Erikut për t’i dhënë 500 euro, ai i nxjerr dhe ja vendos Dojnës mbi sy.

Artikulli paraprakAksident tragjik në New York/ 2 të vdekur dhe 5 të plagosur, dyshohet për…
Artikulli tjetërEkspertët: Ja katër zakone të mëngjesit që janë të mira për shëndetin tuaj