Mbylli prej muajsh familjen brenda në banesë, del fotoja e 35-vjeçarit

Ky që shihni në foto, ë shtë 35-vjeçari Jetnor Zhaboli, i cili kishte blinduar banesën e tij me kameria sigurie.

Advertisements

Në çdo dhomë ai kishte vendosur kamera dhe sa herë dilte nga shtëpia kërcënonte familjarët që askush të mos dilte jashtë. Ndërsa i monitoronte nëpërmjet kamerave.

Gjithashtu siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga gazetari i ABC Ervin Leka, shihen edhe kamerat e vendosura edhe në hyrje të banesës së 35-vjeçarit.

Advertisements

35-vjeçari ishte me profesion ekonomist. Ndërsa celularëve të tyre u bllokonte valët që të mos kishin kontakte me asnjë person jashtë banesës.

Sipas policisë ai kishte instaluar kamera edhe në tualetin e banesës. Prej fillimit te marrëdhënies sipas hetimeve ka qenë xheloz dhe kontrollues, por me kalimin e kohës është bërë edhe më agresiv.

Artikulli paraprakMbante të izoluar nënën, gruan dhe fëmijët, ja si e kishte “blinduar” banesën me kamera 35-vjeçari në Tiranë
Artikulli tjetërÇfarë ndodhi? Jep dorëheqjen drejtori i KESH(Emri)