Luhaten sërish monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit për sot

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 94.6 lekë dhe do shitet me 95.8 lekë.

Advertisements

Euro do blihet me 103.6 lekë dhe do shitet me 104.8 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 110.8 lekë dhe do shitet me 112 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 119.7 lekë dhe do shitet me 121 lekë.

Advertisements

Artikulli paraprak3 të vdekur nga përplasja e dy trenave në Indonezi, 28 të plagosur
Artikulli tjetërDyshohet se ra nga kati i dytë i hotelit, reagon vëllai i Artilës: Shkoi për të darkuar por…