Largimi nga Çelsi duket i pashmangshëm, Broja pritet titullar kundër sulmuesit që mund ta zëvendësojë

Armando Broja duket se i ka ditët e numëruara te Çelsi, me sulmuesin shqiptar që është nxjerrë në shitje nga “Blutë” e Londrës.

Advertisements

22-vjeçari kuqezi ndodhet në radarin e disa klubeve të Premier Ligës, teksa Çelsi pritet që ta zëvendësojë me sulmuesin e Aston Vilës, Xhon Duran.

Do të jetë pikërisht sfida e nesërme në Kupën FA ajo që do të vendosë fatin e Brojës, pasi ai pritet të jetë në fushë për “Blutë” kundër Aston Vilës.

Advertisements

PANORAMASPORT.AL

Artikulli paraprakParashikimi i motit për sot, 26 Janar 2024, vranësira dhe kthjellime, temperaturat në rritje
Artikulli tjetërE rëndë në Tiranë/ Burri mbante të mbyllur në banesë nënën, gruan dhe të bijën, dyshohet …