Këmbimi/ Ja me sa këmbehen sot monedhat e huaja

Sot, më 27 janar 2024, dollari amerikan blihet me 95.2 lekë dhe shitet me 96.3 lekë.

Advertisements

Euro blihet me 103.6 lekë dhe shitet 104.3 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 109.8 lekë, ndërsa në shitje me 111 lekë.

Advertisements

Paundi britanik blihet me 120.9 lekë dhe shitet me 122 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.5 lekë, ndërsa në shitje me 71.5 lekë.

Artikulli paraprakFamilja e raportoi të “zhdukur”, ish-fituresi i “Big Brother” gjendet tapë në alkool
Artikulli tjetërA e dini se kjo pjesë e trupit të njeriut nuk ka nevojë për asnjë pikë gjak