Kaos në Rrugën e Kombit, kamioni rrezikon të përmbyset nga stuhia e fortë

Era e fortë dhe stuhitë kanë vështirësuar qarkullimin në Lezhë.

Advertisements

Në urën e Milotit era rrezikoi përmbysjen e një kamioni ndërsa dëmtoi pjesë të tij.

Advertisements

Trafiku në këtë segment i rënduar.

Artikulli paraprakRrahu bashkëshortin dhe e bëri për spital, arrestohet gruaja
Artikulli tjetërArti në zi, shuhet në moshën 60-vjeçare këngëtari i dashur nga publiku