“Ka filluar rekrutimi fals”/ Fillojnë aleancat në BBV, çfarë po diskuton Juli me Ledjonën

Sapo ka nisur dita për banorët e shtëpisë më të famshme, “Big Brother VIP3”, ku dy konkurrentët e parë që janë zgjuar janë Juli dhe Ledjona.

Advertisements

Të dy kanë diskutuar në lidhe me çështje serioze ashtu sikurse rrallëherë kemi parë të ndodhi brenda shtëpisë gjatë këtyre ditëve.

Bëhet fjalë për aleancat dhe sipas aktorit të njohur, brenda shtëpisë ka filluar rekrutimi fals.

Advertisements

“Ka filluar rekrutimi, jemi shumë herët. Shiko unë nuk kam asgjë kur një grup njerëzish bëhen bashkë, por njerëzit nuk i bën bashkë rekrutimi fals, unë nuk dua një person të vij të rri me mua, nuk është momenti, ku e njohëm ne njeri-tjetrin që të fillojmë të ndahemi tani?”, u shpreh Juli.

Artikulli paraprakTragjike/ Bie nga çatia e magazinës, humb jetën 53-vjeçari
Artikulli tjetërKurti ia plas në sy Vuçiçit: Kërcënimet të ndërpriten, s’ka bashkëpunim pa siguri në rajon!