Jo vetëm poshtë jorganit, Meritoni e puth në buzë Ilnisën para kamerave(Video)

Gjatë spektaklit së mbrëmjes së kaluar, banorët kanë patur debate të forta me njëri-tjetrin.

Advertisements

Një prej tyre ishte debati mes Ilnisës dhe Rikes. Kjo e fundit ka shpërthyer ndaj gazetares pasi dëgjoi ofendimet dhe fyerjet që ishin bërë ndaj saj.

Kritika pati dhe nga banorët e tjerë dhe opinionistët të cilët e kanë quajtur të papranueshëm fjalorin të cilin ajo ka përdorur ndaj Rikes.

Advertisements

Por, pas përfundimit të mbrëmjes , në kohën që janë shtrirë për të fjetur, Ilnisa është përlotur për shkak të komenteve dhe kritikave që mori në Prime.

Meritoni i është afruar për ta ngushëlluar duke i dhënë dhe puthjen e parë në buzë përpara kamerave.

Artikulli paraprak“Shqiponja” shtrin në parking trafikantët që po shkëmbenin drogën(Video)
Artikulli tjetërE reja humbi jetën pas ndërhyrjes kirurgjikale në spitalin privat në Tiranë, policia nis hetimet, merren në pyetje mjekët