I mërzitur dhe i përlotur, Romeo dhe Vesa e mbyllin me përqafime dhe puthje sqarimin mes tyre

I mërzitur nga debati me Vesën në BBV, Romeo u përlot këtë mbrëmje, por ia doli të sqarohet me këngëtaren.

Advertisements

Moderatori i shprehu këngëtares mbështetjen e tij dhe mes lotësh, u përqafuan dhe shkëmbyen puthje me njëri-tjetrin.

Romeo: Nëse dështojmë, do të jetë dështim im dhe yti bashkë! Nëse fitojmë, fitojmë bashkë.

Advertisements

Vesa ishte e lënduar nga mënyra se si konkurrentët me të cilët vuante dënimin në kazermë, u sollën me të pas arratisjes. Sipas saj ishte një “kthim shpine”, ndërsa u përfshi në debat me Meritonin dhe Romeon.

Artikulli paraprak“Disa SMS rënduan lidhjen tonë martesore”/ Vrasja e Liridona Ademaj, përfundon marrja në pyetje e Naim Murselit, reagon vëllai i viktimës
Artikulli tjetërTë shtëna me armë zjarri në një shkollë, raportohet për të vdekur