I fundit/ Vrasja e Gëzim Sinomatajt në ballkonin e banesës me snajper, disa të shoqëruar nga policia

Vrasja e Gëzim Sinomatajt në ballkonin e banesës me snajper pak ditë më parë tronditi vendin.

Advertisements

Mësohet se policia ka kryer kontrolle në disa banesa në Vlorë dhe janë shoqëruar në komisariat disa persona që dyshohet se kanë lidhje ose dijeni për ngjarjen.

Artikulli paraprakNdjekje si nëpër filma/ Dy shqiptarët dorëzuan furgonin mbushur me kokainë tek blerësit, si tentuan të arratisen trafikantët pasi pikasën agjentët!
Artikulli tjetërI dashuri i saj feston sot ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Encës