I dashuri i saj feston sot ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Encës

Këngëtarja e njohur, Enca , prej muajsh me radhë gëzon një marrëdhënie të shëndetshme me masazherin afrikan, Mickey Neblett.

Advertisements

Lidhjen e tyre e kanë bërë të ditur vetë ata përmes postimeve në rrjetet sociale.

Ndërkohë ditën e sotme ai feston ditëlindjen, dhe padiskutim një mesazh i ngrohtë prej së dashurës së tij nuk mund të mungonte.

Advertisements

“Urime ditëlindjen baby”, shkroi Enca bashkëngjitur fotografisë, ndërsa e shoqëroi atë me emojin e një kurore të mbretit, të një infiniti dhe të një zemre.

Të dy duken shumë të lumtur pranë njeri-tjetrit, sakaq fansat e këngëtares janë në pritje të ndonjë projekti të ri prej saj, pasi kjo e fundit nuk ka qenë aktive për një kohë të gjatë.

Artikulli paraprakI fundit/ Vrasja e Gëzim Sinomatajt në ballkonin e banesës me snajper, disa të shoqëruar nga policia
Artikulli tjetërU vra nga kunati pas dyshimeve se i përdh*noi të bijën, reagon halla e viktimës dhe zbulon bisedën me motrën e tij: Erjoni ishte i martuar…