I FUNDIT/ Tronditet Blloku, shpërthim i fortë në pikë të mëngjesit

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme, saktësisht sipas policisë rreth orës 04:00 në zonën e Bllokut në Tiranë.

Advertisements

Lënda eksplozive i është vendosur një zyre noterie. Shpërthimi ka shkaktuar dëme të shumta materiale. Policia ka nisur hetimet për rastin.

Është marrë së pari dëshmia e pronarit dhe më pas kamerat e sigurisë për të shkuar në gjurmët e autorëve.

Advertisements

Artikulli paraprak“Çfarë do prapë ti…”, çfarë ndodh poshtë jorganit? Momente të nxehta mes dy banorëve të BBV(Video)
Artikulli tjetërNë pritje për t’u bërë baba, Luizi tregon dhuratën e veçantë që mori nga Kanadaja për vajzën e tij