“Çfarë do prapë ti…”, çfarë ndodh poshtë jorganit? Momente të nxehta mes dy banorëve të BBV(Video)

Mbrëmjen e së hënës janë transmetuar pamje nga shtëpia e spektaklit televiziv “BBV3”, ku dyshja janë parë në një shtrat me njeri-tjetrin duke u ngacmuar.

Advertisements

Gjatë momentit që Bardhi është munduar ta puthë Sarën ajo reagon duke thënë:

“Çfarë do prapë ti, ik tani”

Advertisements

Duke patur parasysh që deri në ‘Prime-n’ e mëparshëm ajo u shpreh se nuk i interesonte asnjë gjë çfarë flitet brenda shtëpisë dhe jashtë saj.

Artikulli paraprakMusk njofton vendosjen e parë të çipit te një njeri
Artikulli tjetërI FUNDIT/ Tronditet Blloku, shpërthim i fortë në pikë të mëngjesit