I FUNDIT/ E moshuara hidhet nga kati i 6-të i pallatit, ndërron jetë

Më datë 02.01.2024 dyshohet se është vetëhedhur nga ballkoni i banesës së saj, në katin e gjashtë, në lagjen nr. 1, Sarandë, shtetasja H. V., 82 vjeçe,

Advertisements

e cila për pasojë ka humbur jetën.

Nga verifikimet paraprake ka rezultuar se 82-vjeçarja vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Advertisements

Vijon puna për të dokumentuar rrethanat e këtij rasti.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Vlorës dhe asaj të Sarandës, për veprime të mëtejshme.

vijon…

Artikulli paraprakE kaloi natën e ndërrimit të viteve në spital, Arbana Osmani reagon pas daljes
Artikulli tjetër“Jeni gati për vendime të vështira”, horoskopi i muajit Janar 2024: Shenjat që “luftojnë” për trashëgimi