Habit Linda Halimi”: Shqipja më shprehu pëlqimin më tha…(Video)

Linda Halimi ka bërë një deklaratë shokuese ditën e sotme.

Advertisements

Këtë herë ajo ka akuzuar Shqipen se ajo ka pëlqim për të dhe se këtë ia ka shprehur gjatë kohës që dy vajzat ishin bashkë në dush.

“Mos na çaj kokën me ato muhabet. Unë paskam pëlqim për ty e ta paskam thënë në dush. Mos fol kotësira”, ishte reagimi i Shqipes me të dëgjuar deklaratën e Lindës.

Advertisements

Artikulli paraprakPasaportat më të fuqishme në botë për vitin 2024
Artikulli tjetërNënat surrogate/ Teologu habit me deklaratën e tij: E konsiderojnë trupin e tyre si një hotel, objekt fitimi