Eskalon debati mes Merit dhe Sarës: Kë kërcënon ti…

Mbrëmjen e djeshme, në shtëpinë e spektaklit televiziv “BBVA3”, përveç lojërave pati edhe shumë debate.

Advertisements

Meri dhe Sara kanë qenë dy prej banoreve që kanë debatuar duke bërtitur.

Një pjesë nga debati:

Advertisements

Sara: Nuk po të flas vetëm xe je pa qejf

Meri: Pse ça do mbësh po isha pa qejf. Boll të durova

Sara i afrohet dhe Ilnisa i del në mes.

Meri: Hajde bëje. Kë kërcënon ti. Ajd se ta rregulloj unë. S’ke turp

Artikulli paraprakE rëndë në Korçë/ Gjendet i pajetë nga familjarët 33-vjeçari
Artikulli tjetër“Unë të futen në krevat, ndërsa ti…”- Ilnisa bëhet xheloze për Meritonin: U bërë ti me ato kërcimet sensuale! Ishte një skenë e neveritshme ajo…