E rëndë në Korçë/ Gjendet i pajetë nga familjarët 33-vjeçari

Mëngjesin e sotëm, në fshatin Gjanç, Korçë, është gjetur i pajetë, në banesë,

Advertisements

nga familjarët, shtetasi K. N., rreth 33 vjeç, i cili dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu (çifte).

Në cilësinë e provës materiale është sekuestruar arma e gjahut që u gjet pranë trupit të pajetë.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit.

Artikulli paraprakRomeo dhe Heidi drejt një romance? Babai i banores: “Nuk është për vajzën time”!
Artikulli tjetërEskalon debati mes Merit dhe Sarës: Kë kërcënon ti…