Edona James: Që tre muaj këtu në BBVK pa kryer marrëdhënie s**suale, kam harruar si bëhet

Edonën tashmë të gjithë e njohin për spontanitetin dhe humorin e saj.

Advertisements

Teksa qëdrojnë në dhomën e grimit, Santiana dhe Iliriana e Adri, Edona si shumëherë ngritet të tregojë ndonjë ngjarje komike ose shpreh ndonjë mendim që zakonisht shkakton të qeshura.

Edona shprehet se kanë kaluar tre muaj pa kryer marrëdhënie seksuale, teksa shtoi duke qeshur se mund të ketë harruar se si bëhet.

Advertisements

Ndërkohë, komentet e mëparshme të Edonës, ku theksonte se do vdesë nëse qëndron tre muaj pa kryer marrëdhënie, patën bërë bujë edhe jashtë.

Edona që nga fillimi ka treguar që i pëlqen të shprehet, të tregojë gjërat që ka përjetuar, dhe të shfaqet, siç i pëlqen asaj të thotë; “Pa filtra”.

Artikulli paraprakDebatet mes Ilnisës dhe Rikes e paskan zanafillën që jashtë shtëpisë
Artikulli tjetërRrëfimi tronditës: U përdh**ova që në moshën 13-vjeçare për 8 vite, linda fëmijë, abuzuesit më kërcënojnë me jetë