E rëndë/ Familja hap derën dhe gjen burrin e vdekur në shtëpi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është duke hetuar vdekjen e një personi në Prizren, i cili thuhet se të mërkurën është gjetur pa shenja jetë në banesën e tij.

Advertisements

“Raportohet se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij. Në vendin e ngjarjes është gjetur një pushkë automatike me të cilën dyshohet që viktima ka qëlluar veten”, thuhet në raportin e Policisë.

Artikulli paraprakE rrallë/ Njihuni me fenomenin e 11 janarit, Hëna më e ndriçuar e vitit
Artikulli tjetërAksident i frikshëm në Tiranë, fuoristrada përplas motorçikletën e shërbimeve, plagoset motoristi