Aksident i frikshëm në Tiranë, fuoristrada përplas motorçikletën e shërbimeve, plagoset motoristi

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngfjesin e kësaj të enjteje në Tiranë.

Advertisements

Një autoveturë model fuoristradë ka përplasur një motoçikletë, drejtuesi i së cilit ka mbetur i lënduar rëndë.

Për më shumë shihni pamjet e siguruara nga “Ora News”:

Advertisements

Artikulli paraprakE rëndë/ Familja hap derën dhe gjen burrin e vdekur në shtëpi
Artikulli tjetërNuk ka qetësi për Turqinë, tërmeti i fuqishëm godet sërish provincën ku ndodhi fatkeqësia e vitit 2023