E rëndë/ Adoleshenti plagos me thikë bashkëmoshatarin, 16-vjeçari dërgohet në spital

Njoftimi i policisë

Advertisements

Më datë 26.01.2024, në rrugën “Kasem Shima”, në Mëzez, një shtetas 16 vjeç,

gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka plagosur me mjet prerës një bashkëmoshatar të tij, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Advertisements

Vijon puna për sqarimin e rrethanave të konfliktit dhe kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.

Artikulli paraprakI dënuar me burgim të përjetshëm/ Kapet në Kore krimineli shqiptar, u arratis gjatë vitit 1997(Emri)
Artikulli tjetërPas puthjeve dhe ledhatimeve, sherr mes Meritonit dhe Ilnisës