E papritur, Bledi Mane puth në buzë konkurrenten në spektakël: Ka që në tetor…

E eliminuara e natës së premte në spektaklin televiziv “BBVK2”, ishte Alby The Goat.

Advertisements

Pasi ajo la shtëpinë dhe shkoi në studio, Bledi i bëri një pyetje interesante.

“Kjo ka që në tetor pa puthur një mashkull, a do të puthemi bashkë?” – shprehet Bledi dhe shkon drejt Albyt.
E papritura ndodh që Alby pa refuzuar ngrihet në këmbë dhe puthet me Bledin.

Advertisements

Ndërsa Alaudini shprehet me shaka duke thënë se u bë xheloz, teksa qeshin së bashku në studio dhe shikojnë momentet më të bukura të saj në “BBVK”.

Gjitashtu ajo është shprehur që nuk është mërzitur fare që e la shtëpinë pasi ishte lodhur shumë.

Alby: “Unë hyra vetëm për të treguar veten time se kush jam, por e dua shumë qetësinë dhe jam lodhur shumë aty brenda.”

Artikulli paraprakPistë hetimi jo vetëm b*llizimi në TikTok, zbardhen detaje të reja nga vetëvrasja e 41-vjeçares. Telefoni i të ndjerës do…
Artikulli tjetërÇfarë po ndodh sot me monedhat e huaja? Ja me sa po blihen dhe shiten