Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja? Ja me sa po blihen dhe shiten

Sot, më 6 janar 2024, dollari amerikan blihet me 94.2 lekë dhe shitet me 95.6 lekë.

Advertisements

Euro blihet me 103.6 lekë dhe shitet 104.7 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 110.8 lekë, ndërsa në shitje me 112 lekë.

Advertisements

Paundi britanik blihet me 119.7 lekë dhe shitet me 121 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.5 lekë, ndërsa në shitje me 72 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Artikulli paraprakE papritur, Bledi Mane puth në buzë konkurrenten në spektakël: Ka që në tetor…
Artikulli tjetërFurnizonte me drogë grupet kriminale, shqiptari arrestohet në Itali pas 12 vitesh në arrati! Si u “tradhtua” nga dëshira për të pirë cigare