E mitura ab*zohej brenda shtëpisë së saj, rrëfimet dhe mesazhet që e çuan babanë në krim

Mediat greke, vijojnë të publikojnë detaje të reja nga krimi në familjen shqiptare që tronditi Volosin. 50-vjeçari Fatmir Tarellari, vrau me armë kunatin 33-vjeçar Erjon Pelivanin, pasi ky i fundit i kishte përdhunuar vajzën.

Advertisements

Mësohet se adoleshentja për 9 vite me radhë, ka qenë viktimë e përdhunimit dhe abuzimit seksual në shtëpinë e saj

U vra nga partneri i saj, i jepet sot lamtumira e fundit 41-vjeçares
Avokati i 50-vjeçarit ka thënë: “33-vjeçari kishte akses të lirë në shtëpi. Përdhunimet kanë ndodhur brenda shtëpisë. Në momentin që po ndodhnin këto ngjarje, në shtëpi ndodhej edhe vëllai i vogël i vajzës, i cili në atë kohë ishte 4 vjeç. 33-vjeçari hynte lirisht në shtëpi dhe prindërit ishin larg në punë. Ai padyshim që e pa kur ata dolën nga shtëpia”, tha Michalis Synodinos për SKAI-n.

Advertisements

Artikulli paraprakNënat surrogate/ Teologu habit me deklaratën e tij: E konsiderojnë trupin e tyre si një hotel, objekt fitimi
Artikulli tjetërE rrallë/ Njihuni me fenomenin e 11 janarit, Hëna më e ndriçuar e vitit